Projekty

Naše úspešné projekty,
ktoré
hrdo zdieľame.

Dlhodobo sa aktívne staráme o 20 projektov.

Ročne realizujeme 4-6 nových projektov, priemerná dĺžka projektu je 6 mesiacov.

Vybrané projekty
M-Market a.s.

Redizajn webu pre úspešnú retailovú spoločnosť

Spoločnosť M-MARKET, a.s. sa pohybuje v oblasti retailových nehnuteľností a my sme sa postarali o redizajn webu. Dôraz sme kládli na elegantnosť a prehľadnosť.

JOJ Group

Web pre najväčšiu mediálnu
skupinu na Slovensku

Prevádzkuje TV JOJ a ďalšie televízne a multimediálne portály. Venuje sa produkcii vo vlastných štúdiách pre domáce a medzinárodné projekty.

ZmudriG

Web, ktorý vzdeláva
mladých ľudí

ZmudriG sa dotýka najmä mladšej generácie a prináša im zaujímavý obsah v rôznych aktuálnych témach. My sme pre nich vytvorili webstránku, ktorá je prehľadná a jednoduchá na správu.

DPD Plugin

Jednoduchý prenos informácií 
o zásielke

DPD je popredná kuriérska spoločnosť nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. DPD prišlo so zadaním vytvoriť plugin, ktorý úľahčí e-shopom prenos údajov o objednaných prepravných službách.

Gazela w Laponii

Sprievodca po nórskych Lofotách

Refresh dizajnu webovej stránky, nové riešenia UX a nástroje, vďaka ktorým vždy používateľ nájde na podstránke všetko, čo hľadá.

Nivy centrum

Web pre jedinečnú autobusovú
stanicu s obchodným centrom

S poprednou developerskou spoločnosťou HB Reavis máme za sebou už niekoľko spoločných projektov. Medzi nimi je aj web pre novo postavenú autousovú stanicu s obchodným centrom v Bratislave – Nivy centrum.

Websupport

Firemná prezentácia s dôrazom
na detail a rýchlosť

Našou úlohou bolo vytvoriť firemný web na WordPress na základe dodaného grafického návrhu integrovaný do internej infraštruktúry.

Across Connect

Online účet s mobilnou aplikáciou.

Pre nášho klienta Across, ktorý sa venuje privátnemu investovaniu, sme vytvorili aplikáciu Across Connect.

DNA ERA

eCommerce s DNA testami

Našou úlohou bolo pre klienta redizajnovať webovú stránku dnaera.com s e-shopom pre územie Slovenska aj Česka.

Tatra banka Na splátkyTB

Rozloženie platby za tovar na eshope.

Tatra banka priniesla tento rok nový produkt – Na splátkyTB . Jedná sa o platobnú službu, ktorá umožní zaplatiť za objednávku na eshope pomocou spotrebného úveru.
UN Sanctions APP

Aplikácia pre The Graduate
Institute, Geneva (IHEID)

Interaktívny analytický nástroj, použiteľný v reálnom čase. Je určený pre vedcov a politikov, ktorí majú záujem preskúmať sankcie OSN alebo pracujú na ich navrhovaní a implementácii.

Powerlogy

B2C a B2B eCommerce

Máme radi zdravý životný štýl a skvelú kávu, preto sme s radosťou pracovali na vytvorení eshopu powerlogy.com. Jeho hladký beh zabezpečujeme dodnes, pričom sa snažíme kontinuálne prichádzať s technologickými vylepšeniami.

Hbreavis.com

Firemná prezentácia

Pre jednu z najprogresívnejších spoločností na Slovensku sme technicky zastrešili redizajn firemnej webstránky hbreavis.com a kedže sa nám spolupráca na tomto projekte obojstranne osvedčila, rozvinuli sme ju do dlhodobej spolupráce, kde sa každý mesiac podieľame na jej vylepšeniach.

hbreavis.com web na mieru
Getwarmhomes.org

Medzinárodný projekt

Implementovali sme dodaný dizajn do funkčnej témy so zameraním na jednoduchú administráciu a prehľadné manažovanie obsahu. V rámci riešenia sme využili WP Multisite na vytvorenie verzií stránok pre jednotlivé krajiny pôsobnosti s jednou globálnou stránkou.

Dlhodobé spolupráce

Sme radi, ak projekty nekončia ich odovzdaním a spustením, ale prerastú do dlhodobej spolupráce. Technická podpora, kontinuálny rozvoj a spoločné zlepšovanie procesov je to, na čo sa zameriavame.

Budujeme inovatívne a zmysluplné riešenia. Pridajte sa k nám.

250+
Ukončených
projektov
13
Rokov
skúseností
1200+
Odpracovaných
hodín mesačne
13
Členov
tímu