Nivy centrum

Web pre jedinečnú autobusovú stanicu s obchodným centrom

HB Reavis je popredná developérska spoločnosť nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe. Naša spolupráca pretrváva už niekoľko rokov a máme za sebou množstvo spoločných projektov.
Medzi nimi je aj web pre novo postavenú autobusovú stanicu, spojenú s obchodným centrom v Bratislave – Nivy centrum.

Zadefinovanie spolupráce

V rámci projektu sme sa zapojili až v technickej časti implementácie, nakoľko predošlé fázy realizovala iná spoločnosť.

Z tohto dôvodu sme boli oslovení, či by sme projekt vedeli nasmerovať a priviezť do úspešného konca. Takúto výzvu sme samozrejme neodmietli.

Použiteľnosť webu na mieru

Projekt pre svoju komplexnosť vyžadoval vytvoriť viacero prostredí pre interné a klientské testovanie webu, s automatickým nasadením kódu pre zrýchlenie celkovej práce na projekte.

Základ webu je postavený na OctoberCMS, ktorý sme obohatili o rôzne, na mieru vytvorené, funkcionality. O rýchly a svižný front-end sa nám stará framework Vue JS. Okrem toho je na webe integrovaných mnoho externých služieb, ako napríklad vyhľadávanie autobusových spojov, rýchle a presné vyhľadávanie pomocou Luigis’s box a ďalšie.

Affiliate systém

Po spustení hlavného portálu prišla od klienta požiadavka na vytvorenie a zapracovanie pomerne rozsiahlého affiliate systému.

Vytvorená bola nie len produktová stránka, ale aj opakovane použiteľné komponenty. Klient si vie vďaka nim, okrem iného, vložiť konkrétny produkt (alebo slider produktov) do konkrétneho článku.

Kľúčová rola v projekte

Spôsob spolupráce

Od začiatku sme zaviedli podrobný projekt manažment, aby sme vždy vedeli, v akom bode sa nachádzame a čo nás ešte čaká.

Day-to-day komunikácia prebiehala na Slacku, avšak ešte dôležitejšie boli nastavené status cally raz týždenne cez Google Meet. Okrem toho prispel k dosiahnutiu cieľa aj projektový board v Asane a 4 úrovne priorít pre úlohy.