Dlho sme sa nevideli

Keď začala celá tá logdavnová situácia, u nás vo firme sa nič nezmenilo. Práca z domu nám nie je cudzia a je to vlastne jediná, ktorú poznáme. Často sme sa však stretávali na našich obľúbených akciach. Patrili tam Webikon dni, kde vyhodnocujeme uplynulé obdobie, plánujeme ďalšie stratégie, diskutujeme o našich procesoch, zdieľame aj súkromné zážitky a osobné plány.

Najviac nás však mrzelo, že sme sa nemohli vidieť na Webikon chate, kde sme si dopriali pravidelnú dávku spoločných zážitkov. V roku 2021 sa nám to podarilo! Hostila nás chata v Martinských horách, ktorá nám poskytla útočisko pre naše brainstormingy a tímové aktivity.

Za stolom

„Relax spojený s aktivitami, ktoré predčili moje očakávania o tom, ako náš tím dokáže fungovať.“

Vytvorili sme aplikáciu a užívali si oddych

Ako sa hovorí: “Najskôr práca, potom pláca”. Keď sme sa tu konečne stretli, tak sme aj čo to prebrali k rozbehnutým projektom. Malou čerešničkou bola súťažná aktivita na vytvorenie chatovacej aplikácie, ktorú sa podarilo spojazdniť obom tímom za vyhradených 5 hodín. Zaslúžený relax sme si dopriali každý večer. Grilovačka, voľná debatka, popíjanie pivka, Xbox, spoločenské hry a fajčenie vodnej fajky, ktorú pre nás pripravil náš kolega.

Grilovačka

„Vieme každý efektívne pracovať od svojho stola, ale takéto stretnutia sú pre nás dôležité a vždy vďaka nim vymyslíme niečo nové.“

Zdolali sme ferratu a prevetrali motokáry

Nevynechali sme ani naše obľúbené adrenalínové aktivity. Síce bolo vstávanie ráno ťažké, niektorí odvážlivci vyrazili objavovať Martinskú Ferratu. Nebolo to med lízať, ale my sme odolní voči všetkým výzvam. Čakali nás krásne výhľady a celú cestu sme obdivovali diela prírody. Dole nás zviezli vražedné stroje – vytunené kolobežky.

Lezenie po skalách

Lezenie po moste

Tím na ferate

Na kolobežkách

Súťaživý duch v našom tíme sa nezaprel a ďalšia aktivita nám dovolila sa znova prejaviť ako jednotlivcom. Zajazdili sme si niekoľko okruhov na motokárach a zapáčilo sa nám to až tak, že sme si to zopakovali aj na ďalší deň.

Na motokárach

„Spoznal som svojich kolegov viac ako prehodením pár slov na hangoute.“

Chata sa blížila ku koncu a my sme odchádzali s dobrým pocitom zo spoločne stráveného času. Zavŕšili sme to poriadnymi steakami a burgrami z Habanero vo Vrútkach.

Burger

Steak